Особливості комп'ютерних окулярів Echo:
- Оправа з високим приляганням та напівободковою конструкцією із міцної нержавіючої сталі
- Міцні шарніри з гнучкістю 180°
- Запатентована лінзова технологія GUNNAR
- Покриття лінз G-Shield® Plus: антивідблиск, стійкий до забруднення та олеофобний
- Блокування шкідливого синього світла та 100% захист від УФ
Комплектація:
- Окуляри Echo
- Професійний кіберспортивний футляр на блискавці
- Чохол із мікрофібри
- Серветка з мікрофібри для чищення
Характеристики комп'ютерних окулярів Echo:
- Ширина лінзи: 56 мм
- Висота лінзи: 41 мм
- Переносиця: 15 мм
- Ширина оправи: 132 мм
- Довжина дужки: 137 мм
- Вага: 27 г (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 27 г |
| Довжина завушника | 137 мм |
| Діоптрія | 0 |
| Загальна ширина | 132 мм |
| Колір | Чорний |
| Міст | 15 мм |
| Складна оправа | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 004 ₴








