
Окуляри для геймерів Gunnar The Witcher White Wolf Steel/Umber, колекція Відьмак Білий Вовк, Amber (WIT-WLF01)
6 292 ₴
- Немає в наявності
- Код: 810003949547
+380 (93) 546-62-46
МенеджерОсобливості комп'ютерних окулярів The Witcher White Wolf:
- Виразний авіаторний дизайн з нержавіючої сталі кольору матового нікелю зі шкіряним оздобленням
- Гнучкі пружинні шарніри
- Запатентована лінзова технологія GUNNAR
- Покриття лінз G-Shield™: антивідблиск і стійке до забруднення
- Блокування шкідливого синього світла та 100% захист від УФ
- Офіційно ліцензований продукт CD Projekt RED The Witcher
Комплектація:
- Окуляри Gunnar The Witcher White
- Колекційний шкіряний футляр на кнопці
- Колекційний чохол із мікрофібри
- Колекційна серветка з мікрофібри для чищення
Характеристики комп'ютерних окулярів The Witcher White Wolf:
- Ширина лінзи: 56 мм
- Висота лінзи: 49 мм
- Переносиця: 18 мм
- Ширина оправи: 137 мм
- Довжина дужки: 140 мм
- Вага: 31,75 г (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 32 г |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Діоптрія | 0 |
| Загальна ширина | 137 мм |
| Колір | Сірий |
| Міст | 18 мм |
| Складна оправа | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 292 ₴








