
Комп'ютерні окуляри для геймерів Gunnar World of Warcraft Sylvanas, Amber (WOW-02401)
5 148 ₴
- Готово до відправки
- Код: 810003940940
+380 (93) 546-62-46
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості окулярів для комп'ютера World of Warcraft Sylvanas:
-
Елегантний округлий дизайн
-
Оправа з преміального інженерного полімеру
-
Багатосекційні шарніри
-
Запатентована лінзова технологія GUNNAR
-
Покриття лінз G-Shield™: антивідблиск і стійке до забруднення
-
Блокування шкідливого синього світла та 100% УФ-випромінювання
-
Офіційні окуляри World of Warcraft від Blizzard Entertainment
Комплектація:
- Окуляри World of Warcraft Sylvanas
- Колекційний футляр для окулярів
-
Колекційний чохол з мікрофібри
-
Колекційна серветка з мікрофібри для чищення
Характеристики очок для комп'ютера Gunnar World of Warcraft Sylvanas:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру)
- колір оправи: Sylvanas (фіолетовий);
- Ширина лінзи: 56 мм
- Висота лінзи: 42 мм
- Переносиця: 19 мм
- Ширина оправи: 138 мм
- Довжина дужки: 140 мм
- Вага: 33 г (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Ацетат целюлози |
| Тип лінз за матеріалом | Мінеральні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Інша |
| Колір | Фіолетовий |
| Кріплення | Гвинтове |
| Загальна ширина | 138 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Міст | 19 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Вага | 33 г |
| Діоптрія | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 148 ₴









