
Фігурка з гри League of Legends від Riot Games Ліга легенд Jinx Джинкс, 27 см (LOL 0016)
8 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: LOL 0016
+380 (93) 546-62-46
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості фігурки LOL Ліга легенд, Jinx, Джинкс:
- оригінал від Riot Games;
- не рухлива фігурка;
- деталізація та фарбування на професійному рівні;
- висота фігурки з підставкою 27 см, ширина 14 см;
- не знімається з підставки;
- декорована кругла підставка;
- в комплекті картка Riot яка підтверджує справжність фігурки.
Характеристики фігурки LOL Ліга легенд, Jinx, Джинкс:
- Ім'я персонажа: Jinx
- Бренд: Riot Games
- Матеріал: ПВХ
- Висота: 27 см
- Розміри коробки: 23,5*17*32,5 см
- Вага: 450 г
- Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Ігри |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 450 г |
| Висота паковання | 325 мм |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина паковання | 235 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Ігровий персонаж |
| Паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴









