
Комп'ютерні окуляри для геймерів Gunnar World of Warcraft Horde Edition, Amber (WOW-00101)
5 148 ₴
- Готово до відправки
- Код: 810003943736
+380 (93) 546-62-46
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості окулярів для комп'ютера World of Warcraft Horde Edition:
- Матеріал рами з полімеру, виготовлений методом точної інженерії
- Посилені металеві шарнірні блоки
- Запатентована технологія лінз Gunnar.
- Покриття лінз G-Shield™ Plus: антивідблискове, олеофобне, стійке до плям.
- Блокує 65% шкідливе синє світло та 100% УФ-випромінювання.
- Офіційні окуляри Blizzard Entertainment World of Warcraft.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar, World of Warcraft Horde Edition.
- Магнітний футляр для окулярів.
- Мішечок з мікрофібри.
- Серветка із мікрофібри.
Характеристики окулярів для комп'ютера Gunnar World of Warcraft Horde Edition:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру)
- колір оправи: Horde Edition;
- вік: для дорослих;
- ширина лінзи: 51 мм;
- висота лінзи: 43 мм;
- ніс: 22 мм;
- ширина оправи: 137 мм
- дужка: 140 мм
- вага: 19 грам (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 137 мм |
| Міст | 22 мм |
| Загальна ширина | 137 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Ні |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 148 ₴









