Особливості окулярів для комп'ютера Gunnar Fallout Vault 33:
- Оправа з нержавіючої сталі та нейлону в стилі ретро-футуристичний квадрат.
- Запатентована технологія лінз Gunnar.
- Покриття лінз G-Shield®: антивідблиск і стійке до плям.
- Блокує шкідливе синє світло та 100% ультрафіолету.
- Офіційно ліцензовані окуляри Amazon Studios® Fallout®
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Fallout Vault 33;
- Алюмінієвий футляр;
- Мішечок з мікрофібри;
- Серветка із мікрофібри.
Характеристики окулярів для комп'ютера Gunnar Fallout Vault 33:
- ширина лінзи: 52 мм
- висота лінзи: 42 мм
- ніс: 22 мм
- ширина оправи: 136 мм
- дужка: 145 мм
- вага: 20 грам (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Градієнти | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Поляризація | Ні |
| Складна оправа | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Нейлон |
| Тип оправи | Обідкові |
| Фотохромні | Ні |
| Колір | Сірий |
| Колір лінз | Синій |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри | |
| Вага | 20 г |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 22 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діоптрія | 0 |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 292 ₴






