
Окуляри для роботи за комп'ютером зі змінними лінзами Gunnar Cupertino, Onyx, Amber/Clear/Amber Max/Sun (CUP-00101)
11 440 ₴
- Готово до відправки
- Код: 810003943576
+380 (93) 546-62-46
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості окулярів для комп'ютера Gunnar Cupertino:
- Матеріал оправи – ацетат преміум-класу
- Гнучкі пружинні петлі
- Запатентована технологія лінз GUNNAR
- Комплект покриттів для лінз G-Shield™ Premium
- Легендарний матеріал лінз
- Сумісність з низькою посадкою на переніссі
- Блокує шкідливе синє світло та 100% ультрафіолету
- Змінні магнітні лінзи: доступні 4 відтінки
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Cupertino;
- Преміальний футляр для окулярів-розкладачок;
- 4 види лінз: CLEAR (35%), AMBER (65%), AMBER MAX (98%);SUN (90%);
- Магнітний чохол для лінз;
- Мішечок з мікрофібри;
- Серветка із мікрофібри.
Характеристики окулярів для комп'ютера Gunnar Cupertino:
- ширина лінзи: 52 мм
- висота лінзи: 40 мм
- ніс: 21 мм
- ширина оправи: 137 мм
- дужка: 140 мм
- вага: 22 грам (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Складна оправа | Ні |
| Загальна ширина | 137 мм |
| Ширина лінзи | 52 мм |
| Міст | 21 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Вага | 22 г |
| Діоптрія | 0 |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 440 ₴







