Особливості окулярів для комп'ютера Gunnar, Call of Duty Ghost:
- Оправа полімерного матеріалу з прецизійною конструкцією у формі авіатора;
- Міцні багатоствольні петлі;
- Запатентована технологія лінз Gunnar;
- Покриття лінз G-Shield™ Plus: антивідблиску, стійке до плям та олеофобне;
- Блокує шкідливий 65% синього світла і 100% ультрафіолету;
- Окуляри із офіційною ліцензією Call of Duty.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar, Call of Duty Ghost.
- Футляр для окулярів.
- Мішечок з мікрофібри.
- Серветка із мікрофібри.
Характеристики окулярів для комп'ютера Gunnar, Call of Duty Ghost:
- ширина лінзи: 56 мм
- висота лінзи: 50 мм
- ніс: 15 мм
- ширина рами: 136 мм
- дужка: 145 мм
- вага: 30 грам (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 15 мм |
| Загальна ширина | 136 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Складна оправа | Ні |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 576 ₴










