Особливості окулярів для комп'ютера Gunnar, Call of Duty UAV Edition:
- Матеріал оправи з кованого алюмінію та магнію;
- Гнучкі пружинні петлі;
- Запатентована технологія лінз Gunnar;
- Покриття лінз G-Shield™: антивідблискове, олеофобне та стійке до плям;
- Блокує шкідливий 65% синього світла і 100% УФ-випромінювання;
- Офіційно ліцензовані очки Call of Duty.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Call of Duty UAV Edition;
- Футляр на блискавці для окулярів;
- Мішечок з мікрофібри;
- Серветка із мікрофібри.
Характеристики окулярів для комп'ютера Gunnar, Call of Duty UAV Edition:
- ширина лінзи: 57 мм
- висота лінзи: 39 мм
- ніс: 15 мм
- ширина оправи: 139 мм
- дужка: 137 мм
- вага: 35 грам (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 35 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 137 мм |
| Міст | 15 мм |
| Загальна ширина | 139 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Ні |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 292 ₴









