Особливості комп'ютерних окулярів Gunnar Razer RGP:
- Розроблено лідером серед ігрових очок.
- Поставляється із запатентованою GUNNAR лінзою «Amber», яка усуває симптоми цифрового перенапруги очей, а також блокує 65% шкідливого синього світла.
- Регульовані силіконові носоупори.
- М'які термопластичні гумові наконечники завушників.
- Конструкція оправи з алюмінію та магнію.
- Приховані пружинні петлі.
- Легка конструкція.
- Ультрадеталізована конструкція чотириядерних шарнірів.
- Широкоформатні лінзи.
- Покриття антивідблиску лінз спереду і ззаду.
- Силіконове тверде покриття лінз для запобігання подряпинам.
- Сумісна з азіатською посадкою.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar RGP.
- Мішок для зберігання.
- Серветка із мікрофібри.
Характеристики комп'ютерних окулярів Gunnar Razer RGP:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру);
- колір оправи: чорний;
- вік: для дорослих;
- ширина лінзи: 62 мм;
- ніс: 17 мм;
- ширина оправи: 141 мм;
- дужка: 120 мм;
- вага: 33 грам (без упаковки).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 120 мм |
| Міст | 17 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Ширина лінзи | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 292 ₴







