Окуляри для комп'ютера Gunnar, Rush (12+років)
Представляємо новий модний стиль комп'ютерних окулярів Rush, розроблений спеціально для дітей та підлітків. Завдяки міцній круглій нейлоновій оправі, стійкій до забруднення лінзи та елементам запатентованої технології лінз GUNNAR, яка блокує синє світло, зменшує відблиски та допомагає запобігти сухості очей, очі вашої дитини перебувають у надійних руках при використанні цифрових пристроїв у школі чи вдома.
Особливості очок Gunnar Rush:
- Рекомендована лікарями лінзам GUNNAR з технологією блокування шкідливого синього світла та 100% УФ-випромінювання з двома різними варіантами відтінку; Прозорий (блокує 35% синього світла) та бурштиновий (блокує 65% синього світла).
- Стильна та міцна кругла нейлонова рама з безшарнірною конструкцією для більшої гнучкості.
Об'єктив має антивідблиск і брудовідштовхувальне покриття. - Окуляри поставляються у жорсткому футлярі преміум-класу GUNNAR Youth із застібкою-блискавкою та запобіжним затискачем, а також серветкою для протирання.
- Розроблені та виготовлені GUNNAR – експертами в галузі комп'ютерних та ігрових окулярів, які покращують роботу синього світла.
- Діапазон розпорядження: від -5 до +5.
- A-fit / Стандартна посадка.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Rush
- Футляр для окулярів
- Серветка з мікрофібри
Характеристики очок Gunnar Rush:
- ширина лінзи: 53 мм
- ніс: фіксований
- ширина рами: 130 мм
- дужка: 133 мм
- вага: 28,3 грама (без пакування)
- рекомендовані підліткам 12+ років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 28 г |
| Дизайн лінз | Сферичні |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 133 мм |
| Кріплення | Гвинтове |
| Матеріал | Комбінований |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ширина лінзи | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 432 ₴






