Сонцезахисні окуляри Gunnar Intercept
Коли продуктивність має значення, захистіть очі за допомогою GUNNAR. Оправа з якісного нейлону, класичний дизайн у стилі ретро, прямокутна форма та фіксоване перенісся роблять Intercept відмінним вибором для більшості облич середнього розміру.
Особливості комп'ютерних окулярів Gunnar Intercept:
- Міцний нейлоновий матеріал оправи.
- Міцні багатоствольні петлі.
- Запатентована технологія лінз Gunnar.
- Блокує шкідливе синє світло та 100% УФ.
- Покриття лінз G-shield™: двостороннє покриття антивідблиску.
- Сумісність з низьким переніссям
- Діапазон зору: від -6 до +5.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Intercept.
- Мішечок для зберігання.
- Серветка із мікрофібри.
Характеристики комп'ютерних окулярів Gunnar Intercept:
- колір лінзи: Синій (блокує 100% СФ);
- колір оправ: чорний;
- вік: для дорослих;
- ширина лінзи: 58 мм;
- ніс: 17 мм;
- ширина рами: 133 мм;
- дужка: 135 мм;
- вага: 33 грам (без упакування).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 17 мм |
| Загальна ширина | 133 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Синій |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 576 ₴




