Комп'ютерні окуляри для геймерів Gunnar Lightning Bolt 360
Найуніверсальніші ігрові окуляри, призначені для зниження тиску на скроні при носінні гарнітури.
Для максимальної продуктивності та захисту візьміть елітні окуляри нового покоління від GUNNAR. Забезпечуючи стиль, комфорт та універсальність, Lightning Bolt 360 фокусується на ваших очах, щоб ви могли зосередитись на грі.
Особливості окулярів для комп'ютера Gunnar Lightning Bolt 360:
- Унікальний дизайн "блискавка" знижує тиск на скроні.
- Неперевершений дизайн для оптимальної продуктивності та функціональності.
- 3 різних варіанти дужок: класичні (стандартне носіння), стійка (тонка і легка посадка) і ремінець (для максимального комфорту при носінні гарнітури).
- Змінні лінзи для використання як усередині, так і зовні приміщень: еталонні лінзи янтарного кольору від GUNNAR для оптимальної продуктивності та захисту від синього світла (65%) під час ігор у приміщенні, а також від сонця для перегляду на екранах при яскравому сонячному освітленні (100 % Захист від ультрафіолету).
- 3 розміри перенісся для ідеальної посадки: маленький, середній, великий.
- Міцний захисний чохол та сумка для зберігання та транспортування.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar, Lightning Bolt 360.
- Футляр для окулярів та гарнітури на блискавці.
- Мішечок з мікрофібри.
- Серветка із мікрофібри.
- Змінні носові перегородки: середня та велика.
- Змінні дужки: стійка та ремінець.
- Сонцезахисні лінзи.
- Волога серветка.
- Інструкція із заміни дужок і лінз.
Характеристики окулярів для комп'ютера Gunnar Lightning Bolt 360:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру) + Синій (блокує 100% ультрафіолету)
- колір оправи: чорний;
- вік: для дорослих;
- ширина об'єктива: 61 мм;
- ніс: 16 мм;
- Обсяг носового упору: короткий = 5 мм; середній = 7 мм; великий = 8 мм;
- ширина рами: 140 мм
- дужка: 135 мм
- вага: 29 грам (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 29 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 16 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 61 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 436 ₴










