Окуляри для комп'ютера Gunnar Razer Torpedo X
Підвищить свою зорову витривалість, підвищуйте концентрацію та працюйте краще з обмеженою серією Torpedo-X, Razer Edition. Ці витончені ігрові окуляри легкі та оснащені змінним ремінцем, що забезпечує оптимальний комфорт при носінні гарнітури.
Особливості комп'ютерних окулярів Gunnar Razer Torpedo-X:
- Розроблено лідером серед ігрових окулярів.
- Поставляється із запатентованою GUNNAR лінзою «Amber», яка усуває симптоми цифрового перенапруги очей, а також блокує 65% шкідливого синього світла.
- Напівбезободкова широка нейлонова оправа забезпечує оптимальний панорамний огляд.
- Закруглена оправа у поєднанні із запатентованою формою лінз GUNNAR допомагає ще більше зменшити сухість очей.
- У комплект поставки входить змінний ремінець для дужок із застібкою-перемикачем для комфортного носіння з гарнітурою.
- Включає стандартне покриття антивідблиску GUNNAR на передній і задній частині лінзи, а також стійке до розмазування покриття.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Torpedo-X.
- Мішок для зберігання.
- Серветка із мікрофібри.
- Магнітний футляр для транспортування.
Характеристики комп'ютерних окулярів Gunnar Razer Torpedo-X:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру);
- колір оправи: чорний;
- вік: для дорослих;
- ширина лінзи: 68 мм;
- ніс: 17,7 мм;
- ширина оправи: 140 мм;
- дужка: 130 мм;
- вага: 26 грам (без упакування).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 26 г |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Міст | 18 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 148 ₴








