Окуляри для комп'ютера Gunnar Sheadog
Закрита схема. Світло тече швидше завдяки більш тонкій оправі у окулярів. Зменшена висота оправи забезпечує повне покриття, а SHEADOG ергономічно підходить для широкого спектру форм обличчя. Низькопрофільні дужки забезпечують сумісність із гарнітурою та ергономіку при тривалому використанні.
Особливості комп'ютерних окулярів Gunnar Sheadog:
- Цілісна конструкція оправи.
- Легка конструкція.
- Правильний баланс ваги.
- Матеріал рами з нержавіючої сталі.
- Власний запатентований матеріал та відтінок лінз GUNNAR.
- Блокує шкідливе синє світло (65%) та 100% ультрафіолетове світло.
- Покриття антивідблиску лінз спереду і ззаду.
- Лінзи з твердим силіконовим покриттям для запобігання подряпинам.
- Сумісність із азіатською посадкою.
- Молодіжний підхід.
- Діапазон розпорядження: від -4 до +4.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Sheadog.
- Мішок для зберігання.
- Серветка із мікрофібри.
Характеристики комп'ютерних окулярів Gunnar Sheadog:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру);
- колір оправ: чорний;
- вік: для дорослих;
- ширина лінзи: 56 мм;
- ніс: 18 мм;
- ширина оправи: 130 мм;
- дужка: 130 мм;
- вага: 16 грам (без упакування).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Міст | 18 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 148 ₴







