
Окуляри для комп'ютера Gunnar Barron Gunmetal (колишні Marvel Stark Industries), Amber (BAR-05001)
6 292 ₴
- Готово до відправки
- Код: 810003944054
+380 (93) 546-62-46
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри для комп'ютера Gunnar Barron (колишні Marvel Stark Industries)
Особливості комп'ютерних окулярів Gunnar Barron:
- Міцний каркас із нержавіючої сталі.
- Міцні багатоствольні петлі.
- Стійке до забруднень покриття лінз.
- Запатентована технологія лінз Gunnar.
- Блокує шкідливе синє світло (65%) та 100% УФ.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Barron.
- Мішок для зберігання.
- Серветка із мікрофібри.
- Магнітний футляр для транспортування.
Характеристики комп'ютерних окулярів Gunnar Barron:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру);
- колір оправи: сірий+чорний;
- вік: для дорослих;
- ширина лінзи: 55 мм;
- ніс: 21 мм;
- дужка: 147 мм;
- вага: 27,7 г (без упаковки).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Сірий |
| Складна оправа | Так |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Міст | 21 мм |
| Довжина завушника | 147 мм |
| Вага | 28 г |
| Діоптрія | 0 |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 292 ₴








