Окуляри для роботи за комп'ютером Gunnar Marin
Досягайте максимальної продуктивності з витонченістю та стилем. Нова модель у серії Titanium, Marin, має легку титанову оправу, прямокутні лінзи з напівоправою та регульовані носові упори, що надають оправі гладкого і незграбного вигляду. Ці комп'ютерні окуляри преміум-класу із захистом від синього світла виглядають сучасно та мають класичний вигляд.
Особливості комп'ютерних окулярів Gunnar Marin:
- Легкий титановий корпус преміум-класу.
- Якісні німецькі пружинні петлі.
- Напівободна конструкція.
- Запатентована технологія лінз Gunnar.
- Комплект покриття лінз G-Shield™ Premium.
- Блокує шкідливе синє світло (65%) та 100% УФ.
- Посадка з низькою перемичкою.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Marin.
- Мішок для зберігання.
- Серветка із мікрофібри.
- Жорсткий магнітний футляр.
Характеристики комп'ютерних окулярів Gunnar Marin:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру);
- колір оправ: чорний;
- вік: для дорослих;
- ширина лінзи: 54 мм;
- ніс: 16 мм;
- ширина оправи: 141 мм
- дужка: 135 мм;
- вага: 16 грам (без упакування).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 16 мм |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 436 ₴







