Комп'ютерні окуляри для геймерів Gunnar Call of Duty Covert
Дотримуйтесь інструкцій Gunnar та Оперативної групи 141 і приступайте до місії захисту своїх очей. Завдяки кованій алюмінієво-магнієвій рамі, непомітним пружинним петлям і носовим упорам носіння Call of Duty Covert Edition — ідеальний спосіб залишитися захищеним.
Особливості окулярів для комп'ютера Gunnar, Call of Duty Covert:
- Якісний комбінований матеріал металевої оправи.
- Гнучкі пружинні петлі.
- Запатентована технологія лінз Gunnar.
- Блокує шкідливе синє світло (65%) та 100% УФ.
- Двостороннє покриття антивідблиску лінз.
- Сумісність з низьким переніссям.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar, Call of Duty Covert.
- Футляр для окулярів.
- Мішечок з мікрофібри.
- Серветка з мікрофібри.
Характеристики окулярів для комп'ютера Gunnar, Call of Duty Covert:
- ширина лінзи: 57 мм
- ніс: 15 мм
- ширина рами: 129 мм
- дужка: 137 мм
- вага: 35 грам (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 35 г |
| Довжина завушника | 137 мм |
| Міст | 15 мм |
| Загальна ширина | 129 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 148 ₴








