Окуляри для комп'ютера Gunnar Mendocino
Досягайте максимальної продуктивності з витонченістю та стилем. Завдяки легкому титановому матеріалу оправи, класичній прямокутній формі Mendocino і регульованим носовим упорам вони добре підходять для різних осіб.
Особливості комп'ютерних окулярів Gunnar Mendocino:
- Легкий титановий корпус преміум-класу.
- Якісні німецькі пружинні петлі.
- Запатентована технологія лінз Gunnar.
- Блокує шкідливе синє світло (65%) та 100% УФ.
- Двостороннє покриття антивідблиску лінз.
- Підходить для азіатських форм особи.
- У комплекті - магнітний футляр для транспортування окулярів.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Mendocino.
- Мішок для зберігання.
- Серветка із мікрофібри.
- Магнітний футляр
Характеристики комп'ютерних окулярів Gunnar Mendocino:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру);
- колір оправ: темно-синій;
- вік: для дорослих;
- ширина лінзи: 41 мм;
- ніс: 16 мм;
- дужка: 135 мм;
- вага: 15,1 г (без упаковки).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 15 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 16 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 41 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 436 ₴







