
Дитячі окуляри для комп'ютера Gunnar, Rush Kids Small, Teal, Clear, White (RUS-09809)
2 288 ₴
- Готово до відправки
- Код: 810003942401
+380 (93) 546-62-46
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри для комп'ютера Gunnar, Rush Small (4-8 років)
Представляємо новий модний стиль комп'ютерних окулярів Rush, розроблений спеціально для дітей та підлітків. Завдяки міцній круглій нейлоновій оправі, стійкій до забруднення лінзи та елементам запатентованої технології лінз GUNNAR, яка блокує синє світло, зменшує відблиски та допомагає запобігти сухості очей, очі вашої дитини перебувають у надійних руках при використанні цифрових пристроїв у школі чи вдома.
Особливості очок Gunnar Rush Small:
- Рекомендована лікарями лінзам GUNNAR з технологією блокування шкідливого синього світла та 100% УФ-випромінювання з двома різними варіантами відтінку; Прозорий (блокує 35% синього світла) та бурштиновий (блокує 65% синього світла).
- Стильна та міцна кругла нейлонова рама з безшарнірною конструкцією для більшої гнучкості.
Об'єктив має антивідблиск і брудовідштовхувальне покриття. - Окуляри поставляються у жорсткому футлярі преміум-класу GUNNAR Youth із застібкою-блискавкою та запобіжним затискачем, а також серветкою для протирання.
- Розроблені та виготовлені GUNNAR – експертами в галузі комп'ютерних та ігрових окулярів, які покращують роботу синього світла.
- Діапазон розпорядження: від -5 до +5.
- A-fit/Стандартна посадка.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Rush
- Футляр для окулярів
- Серветка з мікрофібри
Характеристики очок Gunnar Rush Small:
- ширина лінзи: 46 мм
- ніс: фіксований
- ширина рами: 116 мм
- дужка: 120 мм
- вага: 19.5 грама (без пакування)
- рекомендований розмір для дітей віком від 4 до 8 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 19 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 120 мм |
| Загальна ширина | 116 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина лінзи | 46 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 288 ₴



