
Окуляри для комп'ютера Gunnar, Emissary, Onyx, Amber, White (ST003-C001)
6 292 ₴
- Готово до відправки
- Код: 811127010489
+380 (93) 546-62-46
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри для комп'ютера Gunnar Emissary
Комп'ютерні окуляри EMISSARY з прямокутними лінзами для незграбного огляду, що блокують синє світло, натхненні минулим і перетворені на майбутнє. Збалансовані пружинні петлі і регульовані носові упори, що плавають, забезпечують повний комфорт. Сучасна класика
Особливості очок Gunnar Emissary:
- Цілісна передня конструкція.
- Легка конструкція.
- Правильний баланс ваги.
- Європейський матеріал ручної роботи.
- Алюміній/магнієвий сплав.
- Власний запатентований матеріал та відтінок лінз GUNNAR.
- Блокує шкідливе синє світло та 100% ультрафіолетове світло.
- Антивідблиск покриття лінз спереду і ззаду лінзи.
- Лінза з твердим силіконовим покриттям для запобігання подряпинам.
- Сумісність із азіатською посадкою.
- Діапазон рецепту: від -5 до +4.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Emissary
- Мішечок з мікрофібри
- Серветка з мікрофібри
Характеристики окулярів Gunnar Emissary:
- ширина лінзи: 55 мм
- ніс: 18 мм
- ширина рами: 128 мм
- дужка: 138 мм
- вага: 18 грам (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Міст | 18 мм |
| Загальна ширина | 128 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Напівобідкова |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 292 ₴






