
Окуляри для комп'ютера Gunnar, Emery, Crystal/Tortoise, Amber, Black (EME-08701)
5 148 ₴
- Готово до відправки
- Код: 811127012933
+380 (93) 546-62-46
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Окуляри для комп'ютера Gunnar Emery
Emery були створені для тих, хто шукає максимум можливостей у цифровому світі. Матеріал оправи преміум-класу та бездоганний дизайн оправи поєднуються з нашою унікальною запатентованою лінзою, розробленою для блокування шкідливого синього світла, покращення чіткості та фокусування, що забезпечує оптимальні візуальні характеристики.
Особливості очок Gunnar Emery:
- Високоякісний ацетатний матеріал.
- Легка конструкція та правильний баланс ваги гарантують тривалий комфорт при носінні без точок тиску чи втоми.
- Широкоформатні лінзи створюють панорамне поле для перегляду з високою роздільною здатністю.
- Покриття антивідблиску лінз спереду і ззаду.
- Власний запатентований матеріал та відтінок лінз GUNNAR.
- Блокує шкідливе синє світло та 100% ультрафіолетове світло.
- Сумісність із азіатською посадкою.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Emery
- Мішечок з мікрофібри
- Серветка з мікрофібри
Характеристики очок Gunnar Emery:
- ширина лінзи: 47 мм
- ніс: 23 мм
- ширина рами: 126 мм
- дужка: 143 мм
- вага: 37 грам (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 37 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Міст | 23 мм |
| Загальна ширина | 126 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина лінзи | 47 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 148 ₴





