Окуляри для комп'ютера Gunnar, Call of Duty Tactical, Black/Green, Amber
Дотримуйтесь інструкцій GUNNAR та Task Force 141 і починайте місію захисту очей. Модель Call of Duty Tactical Edition з якісною нейлоновою рамою, тришаровими сталевими петлями та фіксованою носовою перемичкою.
Особливості окулярів для комп'ютера Gunnar, Call of Duty Tactical:
- Міцний нейлоновий матеріал каркасу.
- Міцні багатоствольні петлі.
- Запатентована технологія лінз Gunnar.
- Блокує шкідливе синє світло та 100% УФ.
- Двостороннє покриття антивідблиску лінз.
- Посадка з низьким мостом.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar, Call of Duty Tactical
- Футляр для окулярів
- Мішечок з мікрофібри
- Серветка з мікрофібри
Характеристики окулярів для комп'ютера Gunnar, Call of Duty Tactical:
- ширина об'єктива: 60 мм
- ніс: 16 мм
- ширина рами: 145 мм
- дужка: 138 мм
- вага: 35 грам (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 35 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Міст | 16 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 004 ₴









