
Окуляри для роботи за комп'ютером Gunnar Lahti Poseidon, Amber (LAH-05201)
6 292 ₴
- Готово до відправки
- Код: 810003944641
+380 (93) 546-62-46
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості окулярів для комп'ютера Gunnar Lahti:
- Сучасний круглий стиль, каркас із полімерного матеріалу преміум-класу
- Гнучкі пружинні петлі
- Запатентована технологія лінз GUNNAR
- Покриття лінз G-Shield ® Plus: антивідблиск, стійке до плям і олеофобне
- Блокує шкідливе синє світло 65% та 100% ультрафіолету
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Lahti;
- Складаний магнітний футляр;
- Мішечок з мікрофібри;
- Серветка із мікрофібри.
Характеристики окулярів для комп'ютера Gunnar Lahti:
- ширина лінзи: 51 мм
- висота лінзи: 42 мм
- ніс: 20 мм
- ширина оправи: 135 мм
- дужка: 140 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 20 мм |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Складна оправа | Ні |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Сірий |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Стать | Жіночі |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 292 ₴







