
Окуляри для комп'ютера Gunnar Intercept, Late/Fade, Amber (INT-10201)
4 576 ₴
- Готово до відправки
- Код: 810003941916
+380 (93) 546-62-46
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості комп'ютерних окулярів Gunnar Intercept:
- Міцний нейлоновий матеріал оправи.
- Міцні багатоствольні петлі.
- Запатентована технологія лінз Gunnar.
- Блокує шкідливе синє світло (65%) та 100% УФ.
- Покриття лінз G-shield™: двостороннє покриття антивідблиску.
- Сумісність з низьким переніссям
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Intercept.
- Мішок для зберігання.
Характеристики комп'ютерних окулярів Gunnar Intercept:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру);
- колір оправи: Late/Fade;
- вік: для дорослих;
- ширина лінзи: 58 мм;
- висота лінзи: 43 мм
- ніс: 17 мм;
- ширина оправи: 137 мм;
- дужка: 135 мм;
- вага: 33 грам (без упакування).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 17 мм |
| Загальна ширина | 137 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Ні |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Коричневий |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 576 ₴








