
Окуляри для роботи за комп'ютером Gunnar Fremont Onyx, Amber (FRM-00101)
6 292 ₴
- Готово до відправки
- Код: 810003944450
+380 (93) 546-62-46
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості окулярів для комп'ютера Gunnar Fremont:
- Сучасний прямокутний силует, матеріал рами ацетат.
- Гнучкі пружинні петлі
- Запатентована технологія лінз GUNNAR
- Покриття лінз G-Shield® Plus: антивідблиск і стійке до плям
- Блокує 65% шкідливого синього світла і 100% ультрафіолету
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Fremont;
- Складаний магнітний футляр;
- Мішечок з мікрофібри;
- Серветка із мікрофібри.
Характеристики окулярів для комп'ютера Gunnar Fremont:
- ширина лінзи: 59 мм
- висота лінзи: 39 мм
- ніс: 17 мм
- ширина оправи: 137 мм
- дужка: 137 мм
- вага: 20 грам (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 20 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 137 мм |
| Міст | 17 мм |
| Загальна ширина | 137 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Ні |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 292 ₴









