Особливості окулярів Gunnar Riot:
- Міцний нейлоновий матеріал каркасу.
- Міцні багатоствольні петлі.
- Запатентована технологія лінз Gunnar.
- Блокує шкідливе синє світло (65%) та 100% УФ.
- Покриття лінз G-shield™: двостороннє покриття антивідблиску.
- Сумісність із низькою посадкою.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Riot.
- Мішечок з мікрофібри.
- Серветка із мікрофібри.
Особливості окулярів Gunnar Riot:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру);
- колір оправ: бордовий;
- вік: для дорослих;
- ширина лінзи: 57 мм
- ніс: 16 мм
- ширина рами: 149 мм
- дужка: 140 мм
- вага: 26 грама (без пакування)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Бордовий |
| Складна оправа | Так |
| Загальна ширина | 149 мм |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Міст | 16 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Вага | 26 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 432 ₴






