Окуляри для комп'ютера Gunnar Ellipse
Класичний стиль із нотками вінтажу: комп'ютерні окуляри ELLIPSE із синім світлофільтром виготовлені вручну з високоякісної нержавіючої сталі. Легкий і модний силует ELLIPSE ергономічний і підходить для різних форм обличчя. Ця тонка, гладка та позачасова форма ідеально підходить для комфорту та ергономіки.
Особливості комп'ютерних окулярів Gunnar Ellipse:
- Регульовані силіконові носові упори забезпечують комфорт та індивідуальну посадку.
- Виготовлена вручну конструкція рами з нержавіючої сталі забезпечує необхідну міцність, оптичну стабільність та гнучкість.
- Легка конструкція та правильний баланс ваги гарантують комфорт при тривалому носінні без точок тиску та втоми.
- Широкоформатні лінзи створюють панорамне поле для перегляду з високою роздільною здатністю.
- Власний запатентований матеріал та відтінок лінз GUNNAR.
- Блокує шкідливе синє світло (65%) та 100% ультрафіолетове світло.
- Надтонкі дужки розподіляють тиск, забезпечуючи сумісність із навушниками.
- Сумісність з A-Fit
- Діапазон зору: від -8 до +4,5.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Ellipse.
- Мішок для зберігання.
- Серветка із мікрофібри.
Характеристики комп'ютерних окулярів Gunnar Ellipse:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру);
- колір оправи: рожевий + золотий;
- вік: для дорослих;
- ширина лінзи: 51 мм;
- ніс: 18 мм;
- ширина рами: 142 мм;
- дужка: 145 мм;
- вага: 25,4 г (без упаковки).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 25 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 18 мм |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Рожевий |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 576 ₴







