Окуляри для комп'ютера Gunnar Pendleton
Підвищить свою продуктивність та захистіть свої очі за допомогою Pendleton – рами з високоякісної нержавіючої сталі, розробленої з урахуванням потреб військових. Pendleton випускається в кольорах Slate та Moss та оснащений запатентованою GUNNAR лінзою «бурштиновий». Крім блокування 65% синього світла, ці лінзи покращують фокусування та захищають від сухості очей при повсякденному використанні цифрових пристроїв та моніторів.
Особливості комп'ютерних окулярів Gunnar Pendleton:
- Високоякісний та гнучкий матеріал із нержавіючої сталі.
- Тристулкова петля для додаткової міцності та комфорту.
- Легка конструкція та правильний баланс ваги гарантують комфорт при тривалому носінні без точок тиску та втоми.
- Широкоформатні лінзи створюють панорамне поле огляду для перегляду високої роздільної здатності.
- Покриття антивідблиску лінз спереду і ззаду.
- Власний запатентований матеріал та відтінок лінз GUNNAR.
- Блокує шкідливе синє світло (65%) та 100% ультрафіолетове світло.
- Діапазон зору: від -5,5 до +5,5.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Pendleton.
- Мішок для зберігання.
- Серветка із мікрофібри.
Характеристики комп'ютерних окулярів Gunnar Pendleton:
- колір лінзи: Бурштиновий (блокує 65% синього спектру);
- колір оправи: темно-зелений;
- вік: для дорослих;
- ширина лінзи: 57 мм;
- ніс: 17 мм;
- ширина рами: 136 мм;
- дужка: 138 мм;
- вага: 33 грам (без упакування).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 г |
| Довжина завушника | 138 мм |
| Міст | 17 мм |
| Загальна ширина | 136 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Зелений |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 148 ₴







