Окуляри для комп'ютера Gunnar Cruz
Захистіть очі свого підлітка в епоху цифрових технологій за допомогою Cruz від GUNNAR, провідних експертів у галузі технологій блокування синього світла. Ці окуляри, розроблені спеціально для підлітків з більш вузькою посадкою та лінзами з природним фокусом, і бурштиновий (блокує 65 % синього світла) колір лінзи, пройшли клінічні випробування та рекомендовані лікарем. Очі вашого підлітка в надійних руках.
Особливості очок Gunnar Cruz:
- Міцний нейлоновий матеріал каркасу.
- Безшарнірна конструкція для максимальної гнучкості.
- Покриття лінз, стійкі до забруднень.
- Блокує шкідливе синє світло (65%) та 100% ультрафіолетове світло.
- Вигнута носова опора для рівномірного розподілу ваги.
- Постачається із захисним футляром для окулярів та карабіном.
- Діапазон рецепту: від -5 до +5.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Cruz;
- Футляр на блискавці для окулярів;
- Серветка з мікрофібри.
Характеристики очок Gunnar Cruz:
- колір лінзи: Янтарний (блокує 65% синього спектру)
- колір оправи: чорний + зелений
- вік: підлітки 12+
- ширина лінзи: 55 мм
- ніс: 17 мм
- ширина рами: 142 мм
- дужка: 133 мм
- вага: 21 грама (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 21 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 133 мм |
| Міст | 17 мм |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴





