Окуляри для комп'ютера Gunnar Maverick
Готовий до зльоту. Комп'ютерні окуляри для захисту зору Maverick вносять класичний стиль оправи в епоху цифрових технологій. У конструкції використовується матеріал з нержавіючої сталі та пружинні шарніри, що забезпечують зручну посадку та покращені враження від перегляду.
Особливості очок Gunnar Maverick:
- Легка конструкція для зручної посадки без утоми.
- Матеріал з нержавіючої сталі та гнучкі петлі.
- Регульовані силіконові носоупори для індивідуального припасування.
- Широкоформатні лінзи для повного покривання очей.
- Блокує шкідливе синє світло та 100% ультрафіолетове світло.
- Діапазон рецепту: від -7 до +4.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Maverick
- Мішечок для зберігання
- Серветка з мікрофібри
Характеристики очок Gunnar Maverick:
- колір лінзи: Янтарний (блокує 65% синього спектра)
- колір оправи: сірий
- вік: для дорослих
- ширина лінзи: 58 мм
- ніс: 15 мм
- ширина рами: 133 мм
- дужка: 135 мм
- вага: 31 грам (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 31 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 15 мм |
| Загальна ширина | 133 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Сірий |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 576 ₴







