Окуляри для комп'ютера Gunnar Jewel
Окуляри для комп'ютера Jewel – справжня коштовність у категорії комп'ютерних окулярів. Оправа виконана в елегантному дизайні котячого ока, а строгий і водночас класичний колір доповнює цей ефект і створює справді стильний образ. Ці окуляри Gunnar належать до категорії унісекс, але завдяки тонким вигинам та витонченій оправі особливо вони полюбилися жінкам, які багато часу проводять за комп'ютером у зв'язку з особливостями роботи. Також завдяки ефективності захисту від цифрового стресу і високій якості зображення окуляри користуються попитом у геймерів.
Особливості окулярів для комп'ютера Jewel:
- Міцна, але дуже легка оправа має надійну фіксацію за допомогою тонких дужок. Дужки виготовлені з використанням спеціальних складових петель, які забезпечують тривалу експлуатацію та унеможливлюють швидкі поломки. Цей елемент додатково надає окулярам та його власнику дуже елегантного вигляду.
- Легка конструкція окулярів дозволяє носити їх тривалий час. Тому навіть користувачі, незвичні до носіння окулярів, не відчувають втоми та дискомфорту.
- Лінзи мають широкий формат. Це розширює периферійний зір користувача, а також органічно доповнює витончений дизайн окулярів.
- Спеціальне запатентоване Gunnar покриття покращує контрастність, нейтралізує відблиски і випромінювання холодних спектрів, що агресивно діє на очі людини, а також всі види негативних випромінювань, якими небезпечні екрани комп'ютерів і гаджетів.
Комплектація:
- Окуляри Gunnar Jewel
- Мішечок для зберігання
- Серветка з мікрофібри
Характеристики очок Gunnar Jewel:
- Колір лінз: Амбер.
- Коефіцієнт захисту – 65%.
- Ширина лінз – 54 мм.
- Довжина дужок - 135 мм.
- Ширина оправи – 129 мм.
- Ширина носової перегородки – 16 мм.
- Маса – 30 г.
- Підлога – унісекс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 30 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 16 мм |
| Загальна ширина | 129 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Бордовий |
| Ширина лінзи | 54 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴



