Окуляри для комп'ютера Enigma Onyx Clear
Enigma розроблена як найвищій ешелон окулярів. Створені з використанням технологій навіть найдосвідченіші агенти визнають вражаючими ігрові та комп'ютерні окуляри Enigma Vision з багатоствольними петлями, закріпленими в дужках. Вони збалансовані, мають широке поле зору, а завдяки сучасному стилю ніколи не захочеться шукати компроміс.
Особливості окулярів Enigma Onyx Clear:
- Широкоформатні лінзи створюють безперешкодне панорамне поле зору з високою роздільною здатністю.
- Жорстка область кріплення лінз запобігає зносу оптики через вигин лінзи.
- Конструкція шарніра з трьома циліндрами та з високоміцної сталі забезпечують неймовірну довговічність.
- Вигнуті упори для носа забезпечують рівномірний розподіл ваги та усувають точки тиску.
- Каркасні полімери інженерного класу забезпечують стабільність розмірів та довговічність.
- Власний запатентований матеріал та відтінок лінз GUNNAR.
- Блокує шкідливе синє світло та 100% ультрафіолетове світло.
- Антивідблиск покриття лінз спереду і ззаду лінзи.
- Лінза з твердим силіконовим покриттям для
- запобігання подряпинам.
- Сумісність із азіатською посадкою.
- Діапазон рецепту: від -5 до +5.
Комплектація:
- Окуляри Enigma.
- Мішечок з мікрофібри.
- Серветка із мікрофібри.
Особливості очок Enigma Onyx Clear:
- ширина об'єктива: 58 мм
- ніс: 18 мм
- ширина рами: 133 мм
- дужка: 135 мм
- вага: 33 грами (без упаковки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 г |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 18 мм |
| Загальна ширина | 133 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Чорний |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 004 ₴





