
Дитячі окуляри для комп'ютера Gunnar, Cruz Kids Large (8-12), Crystal, Amber Natural, White (CRU-07601)
2 288 ₴
- Немає в наявності
- Код: 810003941657
+380 (93) 546-62-46
МенеджерОкуляри для комп'ютера Gunnar, Cruz Kids Large (від 8 до 12 років)
Захистіть очі дитини в епоху цифрових технологій за допомогою Cruz Kids, нової лінійки захисних окулярів від GUNNAR, провідних експертів у галузі технології блокування синього світла. Ці окуляри з міцною нейлоновою оправою та лінзами, стійкими до забруднення, які бувають прозорого (блокують 35 % синього світла) та янтарного (блокують 65 % синього світла) відтінків, клінічно перевірені та рекомендовані лікарями. Очі вашої дитини не можуть бути у більш надійних руках.
Особливості очок Gunnar Cruz Kids:
- Міцний нейлоновий матеріал каркасу.
- Безшарнірна конструкція для максимальної гнучкості.
- Покриття лінз, стійкі до забруднень.
- Блокує шкідливе синє світло та 100% ультрафіолетове світло.
- Вигнута носова опора для рівномірного розподілу ваги.
- Постачається із захисним футляром для окулярів та кліпсою.
- Діапазон рецепту: від -5 до +5.
Комплектація:
- ОкуляриGunnar Cruz Kids
- Футляр для окулярів
- Серветка з мікрофібри
Характеристики очок Gunnar Cruz Kids:
- ширина лінзи: 49 мм
- ніс: 14 мм
- ширина рами: 123 мм
- дужка: 125 мм
- вага: 16,3 грама (без пакування)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gunnar Optiks |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16 г |
| Діоптрія | 0 |
| Довжина завушника | 125 мм |
| Міст | 14 мм |
| Загальна ширина | 123 мм |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Тип | Окуляри для комп'ютера |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір | Білий |
| Ширина лінзи | 49 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Градієнти | Немає |
| Поляризація | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип лінз по матеріалу | Нейлон |
| Фотохромні | Немає |
| Колір лінз | Бурштиновий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 288 ₴





